• Karnevalová ďakovačka

Drahí naši!

Ďakujeme Vám,že ste s nami dnes velebili detský úsmev (viď foto), lebo nie je nič väčšieho v tomto sivom svete. Dávam Vám zároveň do ctenej pozornosti fotogalériu, kde budú v nasledujúcich dňoch intenzívne pribúdať obrázky z tejo udalosti.

V neposlednom rade chcem poďakovať pani vychovávateľke Janke, za to, že uviedla do našej blahej prítomnosti toto milé popoludnie .... až večer.

• Popopolcvý karneval

Vážení rodičia, milé deti!

Náš rodný Školský klub detí, Vás srdečne pozýva tak trochu zhrešiť a zúčatniť sa detského karnevalu, ktorý sa bude konať dňa 16.2.2018 o 15:00 h, v priestoroch školy.

So želaním, nech je nám všetkým odpustené, sa na Vás veeeeľmi tešíme.

SINFUL TEAM, zo ZŠ v Sklš

• Fragmenty ÓHá

Do galérie Fragmenty ÓHá boli pridané fotografie.

Drahí naši,

bo nás dnes ktosi, nebudem menovať, ale ďakujem pani Maruškinová, pochválil za aktivitu na webe, nedá mi, sťa akt vďaky , nevytvoriť jednu veľmi skromnú fotogalériu z dnešného popoludnia. Snáď sa vám bude páčiť.

• Korčulpárty

Juchúúú v piatok sa ide na klzisko. Máme obmedzený počet miest v autách, avšak v aktuálnej situácii by sme sa mali bez problémov zmestiť do učiteľských povozov. No aj tak by sme radi zistiť, či by sa našiel, v prípade potreby, niekto ochotný, kto by pár detí odviezol (aj pre budúcnosť).

Bližšie informácie Vám Vaše ratolesti prinesú v printovej podobe, dnes.

• Vianočný program

Vážení rodičia,

srdečne Vás pozývame na vianočné vystúpenie detí ZŠ v Sklenom, ktoré sa uskutoční vo štvrtok, 21.12. 2017, o 15:00 v obecnom dome.

Budeme sa na Vás tešiť.

Christmas team zo ZŠ v Sklenom

• Zmena plánu

Vážení rodičia,

pre nepriazeň počasia sme nemali ♥-iečko vyhnať Vaše deti a naše hudobné nástroje na piatkovú koledovačku. Nevešajte však hlavy, pondelok je tu čo nevidieť a budete nás vidieť, iba že by nie. Poprosíme Vás, aby ste nám na opačnú stranu tohto oznamu, ktorý deti donesú v tlačenej podobe domov napísali, či budete v pondelok k videniu aj vy.

• Vianočné koledovanie

Vážení rodičia,

v piatok, t.j. 15. 12. 2017 v dopoludňajších hodinách, by sme Vás radi navštívili ako prvý posol Vianoc a potešili Vás krátkym koledovaním. Dúfame preto, že Vás alebo Vašich príbuzných zastihneme doma. V prípade, ak už dnes viete, že v spomínanom čase nebude nik doma, dajte nám prosím najneskôr v piatok ráno vedieť, by sme pošetrili krpce Vašich krpcov J.

• Zmŕtvychvstanie

Vážení rodičia, milí žiaci!

Vitajte pri zmŕtvychvstaní našej webovej stránky.

Konečne je tu čas, kedy ju rozdýchavame na základe spoločenskej objednávky, čiže želania rodičov. Osobne ma to veľmi teší, pretože Vás to určitým spôsobom zaväzuje k jej používaniu. Postupne tu budete môcť nájsť všetko, čo naša bezplatná verzia ponúka - zoznamy tried, rozvrhy hodín, jedálny lístok, domáce úlohy a podobne. Takisto budeme zverejňovať všetky oznamy, takže minimálne nástenka bude takzvaná povinná jazda. Teším sa na naše stretnutia vo virtuálnom priestore.

Piatok 17. 5. 2024

• Mapa